Számítógépes alapismeretek, Start tanfolyam

TANFOLYAMAINK JELENLÉTI ÉS ONLINE FORMÁBAN IS INDULNAK FOLYAMATOSAN !

Alapszintű számítógépes ismeretek (Start):

Start tanfolyam (ECDL/ICDL Base) 

Következő induló tanfolyam Jelentkezek a képzésre

A tanfolyam során gyakorlatorientált, felhasználói szintű számítógépes ismereteket nyújtunk 4 Ms.Office témakörben, amelyek  az alapvető, a munkahelyen és otthon használt számítógépes programok megismerését biztosítják és elengedhetelenek a munkahelyi számítógéphasználathoz, az alapszintű számítógépkezelői ismeretekhez.

  • Számítógépes alapismeretek
  • Szövegszerkesztés alapjai
  • Táblázatkezelés alapjai
  • Online alapismeretek

A bővebb 7 modulos képzéseken további fontos, gyakran használt programokkal ismerkedhetnek meg, kattintson ide:

7 MODULOS képzés érdekel

A Start képzés az ECDL Base vizsgára is felkészít, modulokról bővebben itt olvashat.

A csoportok folyamatosan indulnak intenzív (heti 3x4 óra) és normál (2x4 óra), kis létszámú csoportokban (6-12 fő), szakmailag felkészült, képzett oktatók vezetésével, korszerűen felszerelt számítógéptermekben.

A tanfolyamok elvégzésére egyéni (1 fős) vagy mini csoportos (2-3 fős) formában is van mód. Ez esetekben az intenzitás és a kezdési időpontok szabadon választhatóak.

MAXIMUM 12FŐS CSOPORTOK!

Tanfolyam  óraszáma:    80 óra. 
Időtartama, intenzitása:              
                      
 intenzív: 6 hét, heti 3x4 óra, hétfő-szerda-péntek
 normál: 10 hét, heti 2x4 óra, kedd-csütörtök
Csoport létszám:                 6-12 fő 
Az oktatás időpontjai:       de: 8.30-11.30, du:17.00-20.00 óráig   
Képzési díj:                         

94 900 Ft

Az egyes modulokat külön-külön is el lehet végezni!

Egy modul díja: 32 900 Ft

Jelentkezési lap

KÖVETKEZŐ INDULÓ TANFOLYAM: itt!

KEDVEZMÉNYES DÉLELŐTTI TANFOLYAM: itt!

EGYÉNI KÉPZÉS:

A tanfolyamok vagy az egyes modulok elvégzésére egyéni (1 fős) vagy mini csoportos (2-3 fős) formában is van mód. Ez esetekben az intenzitás és a kezdési időpontok szabadon választhatóak, az óraszámok az egyéni igényeknek és a tudásszintnek megfelelően alakíthatók.

Egyéni képzés díja:   4900 Ft / tanóra

Mini csoportos képzés díja:  2900 Ft / tanóra / fő

A hétvégi (szombati, vasárnapi) óradíj: + 250 Ft!

Jelentkezési lap


VIZSGA: 

A tanfolyamok sikeres elvégzéséről tanúsítványt állítunk ki. Intézményünk ECDL/ICDL vizsgaközpont, vizsgát bármely modulból lehet tenni. ONLINE vizsgalehetőség! Az ECDL/ICDL modulvizsgák időpontjai a képzések beosztásához és a jelentkezők igényeinek megfelelően alakulnak, általában csütörtökönként. Az ECDL-ről bővebben itt olvashat.

Jelentkezni előzetesen irodánkban lehet, illetve online itt: Jelentkezés ECDL vizsgára!

Díjak:

Vizsgakártya: felnőtteknek: 10000Ft,  
diákoknak: 10000Ft   
Start vizsga díja modulonként :   felnőtteknek: 4500Ft, diákoknak: 4500Ft

Jelentkezés ECDL/ICDL vizsgára.

Az ECDL, ICDL bizonyítvány megszerzésével a kötelező pedagógus továbbképzéshez 120 kredit pont szerezhető, valamint beszámít a felsőoktatási felvételi többletpontokba több egyetemen és főiskolán!

                              
Oktatás helyszíne: Budapest, 1066 Teréz krt, a Nyugatinál.

Jelentkezni lehet:

Személyesen irodánkban, Budapest 1066 Jókai u. 36, vagy online itt: jelentkezési lap

Részletfizetési lehetőség!

KÖVETKEZŐ TANFOLYAM: itt!

Jelentkezési lap

 

KIHELYEZETT KÉPZÉS:

Cégeknek, intézményeknek, csoportoknak egyedi feltételek mellett is szervezünk tanfolyamokat. → Tovább a kihelyezett képzésekhez!


JELENTKEZÉS: Irodánkban (Budapest VI. ker. Jókai u. 36.), vagy töltse ki az online jelentkezési lapot.

Tanfolyamunkról további részleteket telefonon illetve e-mailben kérhet.

Tel.: +36 1 279 0239 
Mobil: +36 70 946 2056

Online jelentkezési lap

 

A képzés során elsájátítható ismeretekről bővebben:

1. Számítógépes alapismeretek :

A modult elvégző résztvevő megérti az IT legfontosabb fogalmait: megismeri a személyi számítógép hardver- és szoftverfelépítését, tisztába lesz az adattárolás, a memória fogalmával. Tudnia fogja, hogy mi az információs hálózat, ismerni fogja a számítógépes programok néhány gyakorlati felhasználási módját, valamint meg ismeri a számítógép-használattal összefüggő egészségügyi és biztonsági előírásokat is. Ezen felül megismeri a számítógép-használattal kapcsolatos jogi és biztonságtechnikai szempontokat is.

A résztvevők megszerezik a személyi számítógép és az operációs rendszer használatával kapcsolatos alapvető ismereteket; tudják módosítani a fontosabb beállításokat, használni a beépített súgófunkciókat, valamint kezelni a „nem válaszoló” alkalmazásokat, az Asztal parancsikonjait és az alkalmazásablakokat is. Ezen kívül könyvtárakat/mappákat tudjanak létrehozni, kezelni és rendszerezni, fájlokat és könyvtárakat/mappákat tudjanak másolni, mozgatni és törölni, fájlokat tömöríteni és kibontani. A résztvevők megismerik a számítógépes vírus fogalmát, valamint képesek vírusellenőrző szoftver használatára. Megismerik továbbá az operációs rendszeren belül elérhető egyszerű szövegszerkesztőket és nyomtatásvezérlő funkciókat is. (24 óra)

2. Szövegszerkesztés alapjai (Word):

A modul elvégzésével a tanfolyamon résztvevők a számítógép szövegszerkesztő programjával dokumentumokat tudnak létrehozni, formázni, módosítani, szöveget másolni és mozgatni akár dokumentumon belül, akár több dokumentum között. Cél továbbá, hogy a résztvevők megismerjék a szövegszerkesztő-alkalmazások néhány más funkcióját is: tudjanak egyszerű táblázatokat létrehozni, képeket és rajzokat beilleszteni, vagy körlevelet létrehozni. (MsOffice Word alapismeretek, 24 óra)

3. Táblázatkezelés alapjai (Excel):

A résztvevők a programmodul során elsajátítják a táblázatkezeléssel kapcsolatos ismereteket valamint képessé váljanak kisebb terjedelmű táblázatot megtervezni, létrehozni, módosítani, azon egyszerűbb műveleteket elvégezni. Megtanulnak továbbá diagramot készíteni, standard matematikai és logikai függvényeket alkalmazni, illetve képleteket létrehozni és használni. ((MsOffice Excel alapismeretek, 24 óra)

4. Az Outlook  ismeretek:

A résztvevők megismerkednek az Outlook programmal történő elektronikus levelezés (e-mail) szolgáltatásaival, a névjegyalbum használatával, a csoportmunkát támogató eszközökkel és lehetőségekkel. Megtanulják, hogyan lehet együttműködni a csoporton belül, közös és egyedi címlistákat használni, találkozók időpontját egyeztetni, valamint az elektronikus üzeneteket nyomon követni valamint áttekintést nyernek a naptár és a feladatok önálló és csoportos használatáról.

lap tetejére↑

(Számítógépes ismeretek - nyílvántartásba vételi szám: E-000558/2014/D030)

(Számítógépes alapismeretek, számítógép kezelői ismeretek, számítógép kezelése, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, számítógép kezelői tanfolyam, iroda start, irodai számítógépes ismeretek)


Powered by NetOffice